DRUK PLAKATÓW


 

Przygotowanie materiałów do druku, dane serwera FTP

Wymiary plakatu 504cm x 238cm.
Plik należy przygotować w skali 1:1 w rozdzielczości 50 dpi.
Prace powinny być zapisane jako TIF z kompresją LZW.
Wszystkie materiały należy przygotować w trybie kolorystycznym CMYK z wyjątkiem prac czarno-białych, które prosimy przygotować w trybie Gray Scale.
Kolory Pantone powinny być zamienione na ich odpowiedniki w CMYK-u.

Przy projektowaniu plakatów należy pamiętać o zachowaniu marginesów ok. 10-15cm od górnej krawędzi i boków oraz 15-20cm od dolnej krawędzi. Na marginesach oprócz tła nie należy umieszczać żadnych ważnych informacji (adresy, telefony, logotypy itp.) które mogą być przesłonięte przez ramkę billboardu.

 

Warunki gwarancji na usługi wyklejania plakatów

Wyklejenie plakatu objęte jest 30 dniową gwarancją. W przypadku uszkodzenia plakatu czas wyklejenia plakatu zapasowego wynosi do 48 godzin. Aby skorzystać z gwarancji, Klient zobowiązany jest zamówić i dostarczyć minimum 120% plakatów o jednakowym motywie. Dla kampanii realizowanej na mniej niż 5 tablicach należy dostarczyć minimum 1 szt. plakatu zapasowego. W przypadku braku plakatów zapasowych lub wyczerpania ich ilości druk zamiennego plakatu jest odpłatny, zaś sama usługa wyklejenia jest bezpłatna. Czas potrzebny do wydrukowania plakatu nie przedłuża okresu kampanii reklamowej.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody na rzecz osób trzecich powstałe przy zleceniach wykonywanych przez nas oraz przez naszych podwykonawców. Ubezpieczanie nie obejmuje zniszczenia materiałów reklamowych powstałego na skutek wandalizmu, działań terrorystycznych oraz gwałtownych zjawisk atmosferycznych.

 

Pliki można wysyłać na nasz serwer FTP

Prosimy o potwierdzenie wysłania pliku na serwer FTP wysyłając maila na adres: pwozniak@grupatao.com
Serwer nie jest monitorowany na bieżąco i w przypadku braku potwierdzenia może zdarzyć się, że plik zostanie odebrany dopiero po kilku dniach.

Dane serwera FTP

Dane dostępowe na serwer FTP wyświetlą się po akceptacji powyższych informacji:


 

Wyklejamy plakaty drukowane w innych drukarniach jeżeli są podzielone na 6 brytów z zakładkami (standard dla plakatów na tablice billboardowe)

 

 

(c) grupatao